TYS60282R2N-10
MFR.Part #
TYS60282R2N-10
JLCPCB Part #
C2453392
Package
SMD,6x6mm
Description
2.2uH 20mΩ 3.75A 5.1A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS