TYS4020680M-10
MFR.Part #
TYS4020680M-10
JLCPCB Part #
C2453565
Package
SMD,4x4mm
Description
1.06Ω 360mA 610mA 68uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS