TYA30121R5M-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
TYA30121R5M-10
JLCPCB Part #
C2599278
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5uH 2.5A 3.4A 62mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS