LI0402C221R-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
LI0402C221R-10
JLCPCB Part #
C3716595
Package
0402
Description
1 220Ω@100MHz 350mΩ 0402 Ferrite Beads ROHS