HF0402A471R-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
HF0402A471R-10
JLCPCB Part #
C2442125
Package
0402
Description
1 1Ω 470Ω@100MHz 0402 Ferrite Beads ROHS