DM1612X560R-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
DM1612X560R-10
JLCPCB Part #
C2442072
Package
1612
Description
1 4mΩ 56Ω@100MHz 1612 Ferrite Beads ROHS