28C0236-0DW-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
28C0236-0DW-10
JLCPCB Part #
C2614368
Package
Plugin,D6xL84.5mm
Description
1 10mΩ 460Ω@100MHz 插件,D6xL84.5mm Ferrite Beads ROHS