1210L110/16WR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1210L110/16WR
JLCPCB Part #
C19193048
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 1.1mm 100A 16V 2.2A 2.8mm 230mΩ 3.5mm 300ms 50mΩ 900mW 1210 Resettable Fuses ROHS