1210L020/36ARTW
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1210L020/36ARTW
JLCPCB Part #
C52748017
Description
-40℃~+85℃ 1.2mm 100ms 2.8mm 200mA 3.5mm 36V 400mΩ 40A 500mA 5Ω 900mW 1210 Resettable Fuses ROHS