1210L003/150WR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1210L003/150WR
JLCPCB Part #
C48985883
Package
1210
Description
-40℃~+85℃ 10A 13Ω 150V 1W 2s 30mA 70Ω 90mA 1210 Resettable Fuses ROHS