1206L075/36NR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1206L075/36NR
JLCPCB Part #
C49196638
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 1W 200ms 36V 40A 500mΩ 750mA 90mΩ 1206 Resettable Fuses ROHS