1206L035/36NR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1206L035/36NR
JLCPCB Part #
C49196636
Description
-40℃~+85℃ 1.5Ω 100ms 250mΩ 350mA 36V 40A 750mA 800mW 1206 Resettable Fuses ROHS