1206L005/110WR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1206L005/110WR
JLCPCB Part #
C46422913
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.5s 1.6mm 1.9mm 110V 150mA 2A 3.6mm 3.6Ω 50mA 50Ω 700mW 1206 Resettable Fuses ROHS