0805L003/80XR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
0805L003/80XR
JLCPCB Part #
C19273358
Description
-40℃~+85℃ 0.9mm 1.5mm 10A 1s 2.2mm 30mA 500mW 50Ω 6Ω 80V 90mA 0805 Resettable Fuses ROHS