S-SMBJ28A
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
S-SMBJ28A
JLCPCB Part #
C5383072
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 13.3A 1uA 28V 34.4V 45.4V 600W TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS