SODJ36A-SH
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
SODJ36A-SH
JLCPCB Part #
C45361619
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 3.4A 36V 44.2V 58.1V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS