SM5100BF
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
SM5100BF
JLCPCB Part #
C5266375
Package
SMB-FL
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 100V 100mA@100V 150A 5A 850mV SMB-FL Schottky Diodes ROHS