S-LM3Z6V2T1G
MFR.Part #
S-LM3Z6V2T1G
JLCPCB Part #
C2936723
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 10Ω 200mW 3uA@4V 5.8V~6.6V 6.2V SOD-323 Zener Diodes ROHS