S-LBZT52B6V2T1G
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
S-LBZT52B6V2T1G
JLCPCB Part #
C2972822
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 1uA 500mW 6.06V~6.33V 6.2V 60Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS