S-LBTN180Z4TZHG
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
S-LBTN180Z4TZHG
JLCPCB Part #
C2932864
Package
SOT-223
Description
-55℃~+150℃ 1 NPN 10uA 180MHz 1A 500mV 5V 63 80V 833mW NPN SOT-223 Bipolar (BJT) ROHS