S-CSMBJ18A
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
S-CSMBJ18A
JLCPCB Part #
C5383081
Package
CSMB
Description
-55℃~+150℃ 18V 1uA 20.6A 22.1V 29.2V 600W TVS CSMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS