LM3Z7V5T1G
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
LM3Z7V5T1G
JLCPCB Part #
C131804
Package
SOD-323
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 160Ω 200mW 500nA@1V 7.5V 7V~7.9V SOD-323 Zener Diodes ROHS