LM3Z51VT1G
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
LM3Z51VT1G
JLCPCB Part #
C2912022
Package
SOD-323
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 180Ω 200mW 48V~54V 500Ω 50nA 51V SOD-323 Zener Diodes ROHS