LEDZ12BT1G
MFR.Part #
LEDZ12BT1G
JLCPCB Part #
C5267079
Description
1 Independent 100nA 11.74V~12.24V 12V 200mW 30Ω 80Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS