LBZX84C12LT1G
MFR.Part #
LBZX84C12LT1G
JLCPCB Part #
C12773
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA 11.4V~12.7V 12V 25Ω 300mW SOT-23 Zener Diodes ROHS