LBZX84C10LT1G
MFR.Part #
LBZX84C10LT1G
JLCPCB Part #
C12772
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10V 200nA 20Ω 225mW 9.4V~10.6V SOT-23 Zener Diodes ROHS