LBZX84B5V6LT1G
MFR.Part #
LBZX84B5V6LT1G
JLCPCB Part #
C2936694
Description
1 Independent 1uA@2.5V 200Ω 225mW 5.49V~5.73V 5.6V 60Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS