LBZX84B16LT1G
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
LBZX84B16LT1G
JLCPCB Part #
C5267232
Package
SOT-23
Description
1 Independent 100nA 15.85V~16.51V 16V 225mW 50Ω 80Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS