LBZT52B7V5T1G
MFR.Part #
LBZT52B7V5T1G
JLCPCB Part #
C2875419
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 30Ω 500mW 500nA@4V 60Ω 7.28V~7.6V 7.5V SOD-123 Zener Diodes ROHS