LBAS70-06LT1G
MFR.Part #
LBAS70-06LT1G
JLCPCB Part #
C131856
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Anode 100mA 100nA 70V 70mA 750mV SOT-23-3 Schottky Diodes ROHS