LR8321A-T33
MFR.Part #
LR8321A-T33
JLCPCB Part #
C5129918
Package
SOT-23-3L
Description
-10℃~+85℃@(Ta) 1 160mA 24V 3.3V 5uA 75dB@(100Hz) 900mV@(100mA) Fixed Over Current Protection、Short Circuit Protection Positive SOT-23-3L Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS