LP3808N-11B3F
Extended
Manufacturer
LOWPOWER
MFR.Part #
LP3808N-11B3F
JLCPCB Part #
C517009
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃ 1 1.1V 500nA 700mV~10V No No Open Drain Voltage Detector SOT-23-3 Supervisor and Reset ICs ROHS