LSB60R092GF
MFR.Part #
LSB60R092GF
JLCPCB Part #
C483445
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 278W 3nF 40A 4V 600V 66nC@10V 92mΩ@10V TO-247-3 MOSFETs ROHS