LM2576T-12TEB
Extended
Manufacturer
GREENMICRO
MFR.Part #
LM2576T-12TEB
JLCPCB Part #
C51820293
Package
TO-220-5
Description
-40℃~+125℃ 1 12V 2A 2mA 4.5V~40V 52kHz Buck Buck Built-in Fixed No TO-220-5 DC-DC Converters ROHS