LM2576T-12
Extended
Manufacturer
HGSEMI
MFR.Part #
LM2576T-12
JLCPCB Part #
C194475
Package
TO-220-5
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 10mA 12V 3A 40V 52kHz Buck Buck Built-in Fixed TO-220-5 DC-DC Converters ROHS