LM2575HVT-3.3
Extended
- Manufacturer
- HGSEMI
- MFR.Part #
- LM2575HVT-3.3
- JLCPCB Part #
- C2688475
- Package
- TO-220-5
- Description
- -40℃~+125℃ 1 1A 3.3V 40V~60V 50uA 52kHz Buck Buck Built-in Fixed No TO-220-5 DC-DC Converters ROHS