CR2512J10910G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2512J10910G
JLCPCB Part #
C3036805
Description
-55℃~+125℃ 1W 200V 91Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS