CR2512J106R2G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2512J106R2G
JLCPCB Part #
C3037539
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 1W 200V 6.2Ω Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS