CR2512J10562G
MFR.Part #
CR2512J10562G
JLCPCB Part #
C102588
Description
-55℃~+125℃ 1W 200V 5.6kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS