CR2512J10473G
MFR.Part #
CR2512J10473G
JLCPCB Part #
C102579
Description
-55℃~+125℃ 1W 200V 47kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS