CR2512J101R1G
MFR.Part #
CR2512J101R1G
JLCPCB Part #
C102544
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 1.1Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS