CR2512F11R50G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2512F11R50G
JLCPCB Part #
C5154619
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 1.5Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS