CR2512F11R00G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2512F11R00G
JLCPCB Part #
C102527
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 1W 1Ω 200V Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS