CR2512F11000G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2512F11000G
JLCPCB Part #
C102521
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS