CR2010J2R270G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2010J2R270G
JLCPCB Part #
C3036913
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 200V 270mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS