CR2010J2R100G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2010J2R100G
JLCPCB Part #
C5154804
Package
2010
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 100mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS