CR2010J20821G
MFR.Part #
CR2010J20821G
JLCPCB Part #
C102516
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 820Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS