CR2010J20753G
MFR.Part #
CR2010J20753G
JLCPCB Part #
C102514
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 75kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS