CR2010J20683G
MFR.Part #
CR2010J20683G
JLCPCB Part #
C102511
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 68kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS