CR1210J3R430G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1210J3R430G
JLCPCB Part #
C5154809
Package
1210
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 333mW 430mΩ Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS